JAMAX - Wykończenia wnętrz
Budujesz nowy dom lub kupujesz mieszkanie deweloperskie pod klucz? Poszukujesz ekipy, która wykona wszystkie prace wykończeniowe? Oferujemy Ci kompleksowe wykańczanie wnętrz w szeroko rozumianym zakresie, dzięki czemu wprowadzisz się do komfortowego mieszkania.
- Kompleksowość i perfekcja wykonania -
Jeśli poszukujesz wykwalifikowanych specjalistów od układania glazury czy podłóg drewnianych nasza firma oferuje Ci swoje usługi w szerokim zakresie prac wykończeniowych. W zleceniach stawiamy na kompleksowość wyręczając Cię w zakupie materiałów oraz podpowiadając ciekawe, funkcjonalne rozwiązania. W pracy jesteśmy perfekcjonistami, dlatego wykańczanie wnętrz w naszym wykonaniu z pewnością Cię satysfakcjonuje.
- Oferujemy kompleksowość usług -
Jako firma remontowa z doświadczeniem w branży, doskonale wiemy, że dla współczesnego klienta liczy się nie tylko jakość wykonanych prac, ale również ich kompleksowość. Zlecając na prace remontowe lub wykończeniowe nie musisz już angażować swojego czasu, bowiem w ramach usługi otrzymasz wszystko, czego wymaga zadanie.
W ofercie naszych usług znajdziesz miedzy innymi:
- zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych,
- układanie ceramiki ściennej i podłogowej,
- układanie gładzi gipsowej i tynków strukturalnych,
- malowanie ścian,
- układanie, konserwacja i przebudowa instalacji elektrycznych oraz hydraulicznych,
- układanie podłóg i parkietów.
Kompleksowe wykańczanie wnętrz to również wybór, zakup i transport niezbędnych materiałów, a także projektowanie z wyceną. Zlecenia realizujemy na terenie miejscowości Ząbki.
Potrzebujesz ekipy wykończeniowej? Skontaktuj się z nami!